Басты бет / Механика-математика / Математика / Тлеубергенов Марат Идрисович

Тлеубергенов Марат Идрисович

Лауазымы: профессор
дифференциалдық теңдеулер және басқару теориясы кафедрасы
Scopus author ID: 6507983460

1

Тлеубергенов Марат Идрисович 2015 - г. 10 - стр. 0

2

Тлеубергенов Марат Идрисович 2016 - г. 14 - стр. 68

3

Тлеубергенов Марат Идрисович 2015 - г. 7 - стр. 6

4

Тлеубергенов Марат Идрисович 2015 - г. 12 - стр. 15

5

Тлеубергенов Марат Идрисович Стохастикалық дифференциалдық жүйелердің интегралдық көпбейнесінің орнықтылығы туралы 2016 - г. 8 - стр. 16

1

Тлеубергенов Марат Идрисович 2015 - г. 5 - стр. Актобе

2

Тлеубергенов Марат Идрисович 2015 - г. 1 - стр. Анталия

3

Тлеубергенов Марат Идрисович 2016 - г. 3 - стр. Институт математики и математического моделирования

4

Тлеубергенов Марат Идрисович 2016 - г. 1 - стр. Institute of Mathematics and Mathematical Modeling
Автордың құжаттары

12

Цитирования

23 по 14
құжаттар

h-индексі

3

2019

Eurasian Mathematical Journal
10, с. 93-102

0

Цитирований
On the Optimal Stabilization of an Integral Manifold

Vasilina, G.K., Tleubergenov, M.I.

2018

Journal of Mathematical Sciences (United States)
229, с. 390-402

0

Цитирований
Stochastic inverse problem with indirect control

Tleubergenov, M.I., Ibraeva, G.T.

2017

Differential Equations
53, с. 1387-1391

0

Цитирований
Control of system dynamics and constraints stabilization

Mukharlyamov, R.G., Tleubergenov, M.I.

2017

Communications in Computer and Information Science
700, с. 431-442

1

Цитирований
2017

Springer Proceedings in Mathematics and Statistics
216, с. 416-422

0

Цитирований
2016

AIP Conference Proceedings
1759, с.

0

Цитирований
2016

Ukrainian Mathematical Journal
68, с. 14-28

3

Цитирований
2016

Ukrainian Mathematical Journal
68, с. 14-28

4

Цитирований