Басты бет / Механика-математика / Математика / Кальменов Тынысбек Шарипович

Кальменов Тынысбек Шарипович

Лауазымы: профессор
Математикалық және компьютерлік пішіндеу
Scopus author ID: 6504351037

1

Кальменов Тынысбек Шарипович 2012 - г. 4 - стр. 48

2

Кальменов Тынысбек Шарипович 2012 - г. 5 - стр. 48

3

Кальменов Тынысбек Шарипович 2012 - г. 6 - стр. 52

4

Кальменов Тынысбек Шарипович 2015 - г. 7 - стр. 15

5

Кальменов Тынысбек Шарипович 2015 - г. 8 - стр. 17

6

Кальменов Тынысбек Шарипович 2016 - г. 4 - стр. 2016

7

Кальменов Тынысбек ШариповичСураган Д.. An inequality for Schatten p-norms of compact operators 2016 - г. 4 - стр. 0

8

Кальменов Тынысбек Шарипович On a heat and mass transfer model for the locally inhomogeneous initial data 2016 - г. 6 - стр. 9

9

Кальменов Тынысбек ШариповичТөребек Б.Т. 2018 - г. 11 - стр. 0

10

Кальменов Тынысбек ШариповичАрепова Г.Д. Үзіліссіз түйіндескен эллиптико-параболикалық көлемдік потенциалы үшін Бицадзе-Самарский шекаралық шарты 2020 - г. 16 - стр. 56

1

Кальменов Тынысбек Шарипович Айнымалылар коэффициенттері эллиптикалық дифференциалдық теңдеулер үшін дұрыс нелокалды шеткі есептерді құру 2015 - г. 2 - стр. Алматы

2

Кальменов Тынысбек Шарипович 2016 - г. 2 - стр. Институт математики и математического моделирования
Автордың құжаттары

49

Цитирования

572 по 197
құжаттар

h-индексі

17

2019

Complex Variables and Elliptic Equations
64, с. 816-824

0

Цитирований
2019

Complex Variables and Elliptic Equations
64, с. 816-824

1

Цитирований
2019

Complex Variables and Elliptic Equations
64, с. 398-408

1

Цитирований
2019

Complex Variables and Elliptic Equations
64, с. 398-408

0

Цитирований
2018

AIP Conference Proceedings
1997, с.

0

Цитирований
2018

AIP Conference Proceedings
1997, с.

1

Цитирований
2018

Electronic Journal of Differential Equations
2018, с.

1

Цитирований
2018

Electronic Journal of Differential Equations
2018, с.

0

Цитирований
2017

AIP Conference Proceedings
1880, с.

0

Цитирований
2017

AIP Conference Proceedings
1880, с.

0

Цитирований
2017

Siberian Mathematical Journal
58, с. 227-231

20

Цитирований
2017

Siberian Mathematical Journal
58, с. 227-231

26

Цитирований
2017

Siberian Mathematical Journal
58, с. 227-231

23

Цитирований
2017

Springer Proceedings in Mathematics and Statistics
216, с. 235-244

0

Цитирований
2017

Eurasian Mathematical Journal
8, с. 50-57

2

Цитирований
2017

Springer Proceedings in Mathematics and Statistics
216, с. 349-362

0

Цитирований
2017

Filomat
31, с. 1051-1056

7

Цитирований
2017

Filomat
31, с. 1051-1056

6

Цитирований
Preface

Kalmenov, T.S., Nursultanov, E.D., Ruzhansky, M.V., Sadybekov, M.A.

2017

Springer Proceedings in Mathematics and Statistics
216, с. v-vii

0

Цитирований
2017

Filomat
31, с. 1051-1056

5

Цитирований
2016

AIP Conference Proceedings
1789, с.

2

Цитирований
2016

AIP Conference Proceedings
1789, с.

2

Цитирований
2016

Journal of Inverse and Ill-Posed Problems
24, с. 777-783

21

Цитирований
2016

Journal of Inverse and Ill-Posed Problems
24, с. 777-783

20

Цитирований
2016

AIP Conference Proceedings
1759, с.

2

Цитирований
2016

AIP Conference Proceedings
1759, с.

3

Цитирований
An inequality for Schatten p-norms of compact operators

Kalmenov, T.S., Suragan, D., Sabitbek, B.

2016

AIP Conference Proceedings
1759, с.

2

Цитирований
2016

AIP Conference Proceedings
1759, с.

3

Цитирований
2016

Electronic Journal of Differential Equations
2016, с.

0

Цитирований
2016

Electronic Journal of Differential Equations
2016, с.

1

Цитирований
Boundary criterion for integral operators

Kal’menov, T.S., Otelbaev, M.

2016

Doklady Mathematics
93, с. 58-61

12

Цитирований
2016

Bulletin of the South Ural State University, Series: Mathematical Modelling, Programming and Computer Software
9, с. 124-129

3

Цитирований
Boundary criterion for integral operators

Kal’menov, T.S., Otelbaev, M.

2016

Doklady Mathematics
93, с. 58-61

11

Цитирований
2016

Bulletin of the South Ural State University, Series: Mathematical Modelling, Programming and Computer Software
9, с. 124-129

5

Цитирований
2015

Siberian Mathematical Journal
56, с. 1060-1064

6

Цитирований
Criterion of boundary integral operator

Kal'Menov, T.S., Otelbaev, M.

2015

AIP Conference Proceedings
1676, с.

0

Цитирований
2015

AIP Conference Proceedings
1676, с.

5

Цитирований
2015

AIP Conference Proceedings
1676, с.

4

Цитирований
2015

AIP Conference Proceedings
1676, с.

9

Цитирований
On eigenvalue inequalities of the Newton potential

Kal'Menov, T., Suragan, D., Sabitbek, B.

2015

AIP Conference Proceedings
1676, с.

2

Цитирований
2015

Complex Variables and Elliptic Equations
60, с. 1752-1763

12

Цитирований
2014

Electronic Journal of Differential Equations
2014, с.

18

Цитирований
2014

AIP Conference Proceedings
1611, с. 19-24

8

Цитирований
2013

Siberian Mathematical Journal
54, с. 1023-1028

31

Цитирований
2013

Siberian Mathematical Journal
54, с. 1023-1028

29

Цитирований
2013

Siberian Mathematical Journal
54, с. 1023-1028

30

Цитирований
2012

Differential Equations
48, с. 604-608

38

Цитирований
2012

Differential Equations
48, с. 604-608

37

Цитирований
2012

Differential Equations
48, с. 441-445

38

Цитирований
2012

Differential Equations
48, с. 441-445

36

Цитирований
2011

Siberian Advances in Mathematics
21, с. 274-281

0

Цитирований
2010

Journal of Inverse and Ill-Posed Problems
18, с. 471-492

29

Цитирований