Басты бет / Механика-математика / Математика / Ергалиев Мади Габиденович

Ергалиев Мади Габиденович

Лауазымы: доцент м.а.
Математика
Scopus author ID: 57200039512
ergaliev@math.kz

1

Ергалиев Мади Габиденович 2018 - г. 17 - стр. 0

2

Ергалиев Мади Габиденович 2018 - г. 9 - стр. 18

3

Ергалиев Мади Габиденович 2018 - г. 5 - стр. 1997

4

Ергалиев Мади ГабиденовичДауылбаев М.К. Импульстік әсері бар сингулярлы ауытқыған дифференциалдық теңдеулер үшін Коши есебі шешімінің асимптотикалық сипаты 2015 - г. 6 - стр. 49

5

Ергалиев Мади ГабиденовичДженалиев М.Т. 2016 - г. 8 - стр. 16

6

Ергалиев Мади ГабиденовичДженалиев М.Т. 2016 - г. 6 - стр. 1759

7

Ергалиев Мади ГабиденовичДженалиев М.Т. 17 - г. 13 - стр. 17

8

Ергалиев Мади ГабиденовичДженалиев М.Т. 2017 - г. 11 - стр. 1910

9

Ергалиев Мади ГабиденовичСадыбеков М.А. 2017 - г. 6 - стр. 96

10

Ергалиев Мади Габиденович 2018 - г. 5 - стр. 89

11

Ергалиев Мади ГабиденовичДженалиев М.Т., Касымбекова А.С., Иманбердиев К.Б. Өзгешеленетін облыстардағы жылуөткізгіштік теңдеуі үшін бір сызықтық емес шекаралық есептің шешімділігі туралы 2020 - г. 17 - стр. 20

1

Ергалиев Мади Габиденович 2016 - г. 2 - стр.

2

Ергалиев Мади Габиденович Дженалиев М.Т. 2016 - г. 1 - стр. Москва

3

Ергалиев Мади Габиденович Дженалиев М.Т. 2016 - г. 1 - стр. Almaty

4

Ергалиев Мади Габиденович 2017 - г. 3 - стр. Алматы

5

Ергалиев Мади Габиденович 2017 - г. 1 - стр. Астана

6

Ергалиев Мади Габиденович 2018 - г. 1 - стр. ИМММ

7

Ергалиев Мади Габиденович 2018 - г. 1 - стр.

8

Ергалиев Мади Габиденович Дженалиев М.Т. 2018 - г. 11 - стр. Кыргызстан, оз.Иссык-куль

9

Ергалиев Мади Габиденович Дженалиев М.Т. 2017 - г. 1 - стр. Lefkosa

10

Ергалиев Мади Габиденович Дженалиев М.Т. 2018 - г. 22 - стр. г. Алматы, ИИВТ
Автордың құжаттары

4

Цитирования

0 по 0
құжаттар

h-индексі

0

2020

Applicable Analysis
99, с. 1026-1041

0

Цитирований
2018

AIP Conference Proceedings
1997, с.

0

Цитирований
On linear and nonlinear heat equations in degenerating domains

Jenaliyev, M., Ramazanov, M., Yergaliyev, M.

2017

AIP Conference Proceedings
1910, с.

0

Цитирований
Spectrum of Volterra integral operator of the second kind

Amangaliyeva, M., Jenaliyev, M., Ergaliev, M., Ramazanov, M.

2016

AIP Conference Proceedings
1759, с.

0

Цитирований