Басты бет / Механика-математика / Математика / Төребек Берікбол Тілләбайұлы

Төребек Берікбол Тілләбайұлы

Лауазымы: аға оқытушы
Математикалық және компьютерлік пішіндеу
Scopus author ID: 55229305800
Жасырылған

1

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2017 - г. 6 - стр. 58

2

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2017 - г. 6 - стр. 58

3

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2017 - г. 13 - стр. 102

4

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2017 - г. 13 - стр. 102

5

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2017 - г. 13 - стр. 2017

6

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2017 - г. 13 - стр. 2017

7

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2017 - г. 12 - стр. 0

8

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2017 - г. 12 - стр. 0

9

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2018 - г. 7 - стр. 0

10

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2018 - г. 7 - стр. 0

11

Төребек Берікбол ТілләбайұлыКальменов Т.Ш. 2018 - г. 11 - стр. 0

12

Төребек Берікбол ТілләбайұлыКальменов Т.Ш. 2018 - г. 11 - стр. 0

13

Төребек Берікбол ТілләбайұлыТокмагамбетов Н.Е. 2018 - г. 10 - стр. 2018

14

Төребек Берікбол ТілләбайұлыТокмагамбетов Н.Е. 2018 - г. 10 - стр. 2018

15

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2018 - г. 6 - стр. 19

16

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2018 - г. 6 - стр. 19

17

Төребек Берікбол ТілләбайұлыТокмагамбетов Н.Е. Symmetric differential operators of fractional order and their extensions 2018 - г. 9 - стр. 0

18

Төребек Берікбол ТілләбайұлыТокмагамбетов Н.Е. Symmetric differential operators of fractional order and their extensions 2018 - г. 9 - стр. 0

19

Төребек Берікбол ТілләбайұлыТокмагамбетов Н.Е. Greens formula for integro-differential operators 2018 - г. 7 - стр. 468

20

Төребек Берікбол ТілләбайұлыТокмагамбетов Н.Е. Greens formula for integro-differential operators 2018 - г. 7 - стр. 468

21

Төребек Берікбол ТілләбайұлыТокмагамбетов Н.Е. Anomalous Diffusion Phenomena with Conservation Law for the Fractional Kinetic Process 2018 - г. 10 - стр. 41

22

Төребек Берікбол ТілләбайұлыТокмагамбетов Н.Е. Anomalous Diffusion Phenomena with Conservation Law for the Fractional Kinetic Process 2018 - г. 10 - стр. 41

23

Төребек Берікбол Тілләбайұлы A Lyapunov-type inequality for a fractional boundary value problem with Caputo-Fabrizio derivative 2018 - г. 8 - стр. 12

24

Төребек Берікбол Тілләбайұлы A Lyapunov-type inequality for a fractional boundary value problem with Caputo-Fabrizio derivative 2018 - г. 8 - стр. 12

25

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2018 - г. 7 - стр. 9

26

Төребек Берікбол Тілләбайұлы 2018 - г. 7 - стр. 9

27

Төребек Берікбол Тілләбайұлы Кортевега-де Фриза Бенджамина Бона Махони теңдеуінің қума толқын шешімінің болмауы 2019 - г. 5 - стр. 10

28

Төребек Берікбол Тілләбайұлы Кортевега-де Фриза Бенджамина Бона Махони теңдеуінің қума толқын шешімінің болмауы 2019 - г. 5 - стр. 10

29

Төребек Берікбол Тілләбайұлы ТАЯЗ СУ ТЕҢДЕУЛЕРIНIҢ ШЕШIМIНIҢ ҚИРАУЫ 2019 - г. 8 - стр. 19

30

Төребек Берікбол Тілләбайұлы ТАЯЗ СУ ТЕҢДЕУЛЕРIНIҢ ШЕШIМIНIҢ ҚИРАУЫ 2019 - г. 8 - стр. 19

31

Төребек Берікбол Тілләбайұлы КДФ-ББМ теңдеуінің қума толқын тектес сингуляр шешімдері туралы 2019 - г. 6 - стр. 0

32

Төребек Берікбол Тілләбайұлы КДФ-ББМ теңдеуінің қума толқын тектес сингуляр шешімдері туралы 2019 - г. 6 - стр. 0
Автордың құжаттары

61

Цитирования

382 по 208
құжаттар

h-индексі

12

2021

Bulletin of the Malaysian Mathematical Sciences Society
44, с. 705-710

0

Цитирований
2021

Mathematical Methods in the Applied Sciences
44, с. 1796-1811

0

Цитирований
2021

Banach Journal of Mathematical Analysis
15, с.

0

Цитирований
2021

Revista de la Real Academia de Ciencias Exactas, Fisicas y Naturales - Serie A: Matematicas
115, с.

0

Цитирований
Blowing-up solutions of the time-fractional dispersive equations

Alsaedi, A., Ahmad, B., Kirane, M., Torebek, B.T.

2021

Advances in Nonlinear Analysis
10, с. 952-971

0

Цитирований
2021

Bulletin des Sciences Mathematiques
171, с.

0

Цитирований
2020

Fractional Calculus and Applied Analysis
23, с. 1663-1677

1

Цитирований
2020

Complex Variables and Elliptic Equations
0, с.

0

Цитирований
2020

Bulletin of the Malaysian Mathematical Sciences Society
43, с. 4223-4243

0

Цитирований
On a non-local problem for a multi-term fractional diffusion-wave equation

Ruzhansky, M., Tokmagambetov, N., Torebek, B.T.

2020

Fractional Calculus and Applied Analysis
23, с. 324-355

11

Цитирований
2020

Turkish Journal of Mathematics
44, с. 960-969

1

Цитирований
2020

Quaestiones Mathematicae
0, с. 1-7

1

Цитирований
2020

Integral Transforms and Special Functions
31, с. 1-9

5

Цитирований
2020

Quaestiones Mathematicae
43, с. 185-192

2

Цитирований
2019

Complex Analysis and Operator Theory
13, с. 2259-2267

4

Цитирований
2019

Complex Variables and Elliptic Equations
64, с. 398-408

1

Цитирований
2019

Hacettepe Journal of Mathematics and Statistics
48, с. 669-681

5

Цитирований
2019

Journal of Inverse and Ill-Posed Problems
0, с.

8

Цитирований
2019

Journal of Pseudo-Differential Operators and Applications
10, с. 177-185

0

Цитирований
2019

Fractional Calculus and Applied Analysis
22, с. 358-378

13

Цитирований
2019

Revista de la Real Academia de Ciencias Exactas, Fisicas y Naturales - Serie A: Matematicas
113, с. 3413-3423

3

Цитирований
2019

Differential Equations
55, с. 867-870

2

Цитирований
2019

Bulletin of the South Ural State University, Series: Mathematical Modelling, Programming and Computer Software
12, с. 37-46

0

Цитирований
2019

Journal of Computational and Applied Mathematics
353, с. 120-129

21

Цитирований
2018

Mathematical Methods in the Applied Sciences
41, с. 8161-8170

1

Цитирований
2018

Applied Mathematics Letters
81, с. 14-20

9

Цитирований
2018

Electronic Journal of Differential Equations
2018, с.

3

Цитирований
2018

International Journal of Nonlinear Sciences and Numerical Simulation
19, с. 493-498

0

Цитирований
Green's formula for integro-differential operators

Tokmagambetov, N., Torebek, B.T.

2018

Journal of Mathematical Analysis and Applications
468, с. 473-479

3

Цитирований
2018

Journal of Mathematical Inequalities
12, с. 1005-1012

4

Цитирований
2018

Transactions of the Moscow Mathematical Society
79, с. 177-185

0

Цитирований
2017

Eurasian Mathematical Journal
8, с. 50-57

2

Цитирований
2017

Electronic Journal of Differential Equations
2017, с.

9

Цитирований
2017

Mathematical Methods in the Applied Sciences
40, с. 6468-6479

15

Цитирований
2017

Mathematical Notes
102, с. 31-42

8

Цитирований
2017

Siberian Mathematical Journal
58, с. 153-158

24

Цитирований
2017

Springer Proceedings in Mathematics and Statistics
216, с. 171-178

0

Цитирований
2016

AIP Conference Proceedings
1789, с.

0

Цитирований
Fractional analogue of Sturm-Liouville operator

Tokmagambetov, N., Torebek, B.T.

2016

Documenta Mathematica
21, с. 1503-1514

8

Цитирований
2016

Complex Variables and Elliptic Equations
61, с. 104-123

30

Цитирований
2016

Mathematical Methods in the Applied Sciences
39, с. 1121-1128

13

Цитирований
2016

Electronic Journal of Qualitative Theory of Differential Equations
2016, с.

1

Цитирований
2016

Electronic Journal of Differential Equations
2016, с.

4

Цитирований
Construction of Green's function of the Neumann problem in a ball

Sadybekov, M.A., Torebek, B.T., Turmetov, B.K.

2016

Eurasian Mathematical Journal
7, с. 100-105

1

Цитирований
2016

Bulletin of the South Ural State University, Series: Mathematical Modelling, Programming and Computer Software
9, с. 40-52

3

Цитирований
2016

AIP Conference Proceedings
1759, с.

1

Цитирований
2016

AIP Conference Proceedings
1759, с.

1

Цитирований
2016

AIP Conference Proceedings
1759, с.

1

Цитирований
2015

AIP Conference Proceedings
1676, с.

1

Цитирований
2015

AIP Conference Proceedings
1676, с.

6

Цитирований
2015

AIP Conference Proceedings
1676, с.

6

Цитирований
2015

Ufa Mathematical Journal
7, с. 73-83

0

Цитирований
Modified Bavrin operators and their applications

Turmetov, B.K., Torebek, B.T.

2015

Differential Equations
51, с. 243-254

12

Цитирований
2015

Advances in Pure and Applied Mathematics
6, с. 163-172

13

Цитирований
2015

Electronic Journal of Differential Equations
2015, с.

18

Цитирований
2014

New York Journal of Mathematics
20, с. 1237-1251

9

Цитирований
2014

Electronic Journal of Differential Equations
2014, с.

36

Цитирований
Some problems for fractional analogue of laplace equation

Turmetov, B.K., Torebek, B.T., Ontuganova, S.

2014

International Journal of Pure and Applied Mathematics
94, с. 525-532

3

Цитирований
2014

AIP Conference Proceedings
1611, с. 255-260

28

Цитирований
2013

Boundary Value Problems
2013, с.

15

Цитирований
2012

Siberian Advances in Mathematics
22, с. 115-134

16

Цитирований