Басты бет / Механика-математика / Математика / Женсикбаев Куанткан Сержанович

Женсикбаев Куанткан Сержанович

Лауазымы: аға оқытушы
Математика
Scopus author ID: 16479364300

1

Женсикбаев Куанткан Сержанович Издательский дом «Казак университеті» 2017 - г. ISBN удк 517 (075.8) 10 - стр. ҚАЗАҚСТАН

2

Женсикбаев Куанткан Сержанович Математикалық талдау пәнінен студенттердің өзіндік жұмыстары " Қазақ университеті " 2019 - г. ISBN 978-601-04-3901 11 - стр. ҚАЗАҚСТАН

1

Женсикбаев Куанткан СержановичТулегенова М.Б. Spline Approximation Of Functions In The Generalized H¨Older Spaces 2015 - г. 1 - стр. 1

2

Женсикбаев Куанткан Сержанович Жалпыланган Гельдер кеңістігінде функцияларды сплайндармен жуықтау 2016 - г. 4 - стр. 0

3

Женсикбаев Куанткан Сержанович Бернштейн теңсіздігінің сплайндар үшін жалпылауы мен берілген функцияны жуықтайтын сплайндардың дифференциалдық қасиеттері 2016 - г. 3 - стр. 0

4

Женсикбаев Куанткан Сержанович 2017 - г. 1 - стр. 0
Автордың құжаттары

18

Цитирования

26 по 23
құжаттар

h-индексі

3

1997

Analysis Mathematica
23, с. 149-157

0

Цитирований
1996

Doklady Akademii Nauk
351, с. 735-737

1

Цитирований
1996

Doklady Mathematics
54, с. 946-948

0

Цитирований
1995

Mathematical Notes
58, с. 1033-1041

0

Цитирований
1995

Sbornik Mathematics
80, с. 393-409

0

Цитирований
1989

Journal of Approximation Theory
56, с. 121-133

2

Цитирований
1988

Journal of Approximation Theory
55, с. 172-182

0

Цитирований
1983

Mathematics of the USSR - Izvestija
21, с. 461-482

2

Цитирований
1983

Mathematical Notes of the Academy of Sciences of the USSR
33, с. 443-452

0

Цитирований
1982

Mathematical Notes of the Academy of Sciences of the USSR
31, с. 145-154

0

Цитирований
1981

Russian Mathematical Surveys
36, с. 121-180

7

Цитирований
Nikolai Pavlovich Korneichuk (On his sixtieth birthday)

Velikin, V.L., Zhensykbaev, A.A., Motornyi, V.P., Nikol’Skii, S.M., Ruban, V.I.

1981

Russian Mathematical Surveys
36, с. 199-204

0

Цитирований
1979

Mathematical Notes of the Academy of Sciences of the USSR
26, с. 670-676

0

Цитирований
1979

Siberian Mathematical Journal
20, с. 34-49

7

Цитирований
1978

Mathematical Notes of the Academy of Sciences of the USSR
23, с. 301-307

1

Цитирований
1974

Mathematical Notes of the Academy of Sciences of the USSR
15, с. 569-575

1

Цитирований
1973

Mathematical Notes of the Academy of Sciences of the USSR
13, с. 130-136

4

Цитирований
1973

Mathematical Notes of the Academy of Sciences of the USSR
13, с. 483-489

1

Цитирований